Interpretacja wyników

Poznaj interpretację Twoich wyników badań laboratoryjnych - szybko i bez wychodzenia z domu!

Zobacz

Interpretacja wyników badań

Analiza wyników morfologii pozwala ocenić ogólny stan organizmu. Dzięki niej możliwe jest wczesne wykrycie wielu chorób i zaburzeń pracy narządów. To zatem doskonałe narzędzie diagnostyczne. Dla wielu osób opis wyników krwi może być jednak niezrozumiały. Właśnie dlatego powstał nasz innowacyjny system BloodLab. Dzięki niemu nazwy składników krwi i ich normy przestaną być dla Ciebie problemem.

Wyniki badań krwi – co warto wiedzieć o morfologii?

Morfologia to jedno z najczęściej wykonywanych badań krwi. U osób dorosłych zaleca się przeprowadzanie jej co najmniej raz w roku. Dlaczego to tak ważne? Przede wszystkim analiza wyników badań morfologii dostarcza wielu cennych informacji. Dzięki niej możliwe jest wykrycie chorób takich jak niedokrwistość (anemia) czy małopłytkowość. Ponadto nieprawidłowa ilość białych krwinek wskazywać może na stany zapalne, zakażenia czy zaburzenia odporności.

 

Na czym polega morfologia? Wynik tego badania krwi przedstawia ilościową i jakościową ocenę komórek krwi (elementów morfotycznych). Morfologia skupia się więc na badaniu krwinek czerwonych (erytrocytów), krwinek białych (leukocytów) oraz płytek krwi (trombocytów).

Analiza wyników morfologii z BloodLab

Interpretacja wyników krwi skupia się na sprawdzeniu, czy wynik badania mieści się w normie. Weryfikując to, czy dany składnik morfologii ma odpowiednią wartość, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak wiek czy płeć pacjenta.

 

Oferowana przez nas interpretacja wyników badań to wsparcie dla lekarzy i pacjentów. Ułatwia ona dostęp do specjalistycznej wiedzy medycznej. Technologia BloodLab zajmuje się nie tylko analizą wyników badań krwi, ale także wyjaśnia przyczyny nieprawidłowości. To jednak nie wszystko! Stworzony przez nas system pomaga zaplanować dalszy proces diagnostyczny, określając, na jakie objawy powinniśmy zwrócić uwagę oraz które badania warto wykonać. Dzięki temu udając się na wizytę u lekarza, będziesz mieć pod ręką wszystkie potrzebne informacje. BloodLab to wsparcie w postawieniu właściwej diagnozy lub wykluczeniu choroby. Korzystając z niego, otrzymasz także informację, które wyniki mogą być niepokojące i należy je monitorować.

 

Jak wygląda spersonalizowana i automatyczna interpretacja i opis wyników morfologii? Wystarczy, że do naszego systemu wgrasz plik .pdf, zdjęcie lub wpiszesz Twoje wyniki badań. Następnie tysiące algorytmów zajmą się ich analizą. Po chwili otrzymasz szczegółową interpretację Twoich wyników badań. To prosty i intuicyjny system!

System BloodLab – informacje szczegółowe

BloodLab to innowacyjna technologia, której głównym zadaniem jest analiza i odczyt wyników krwi. Powstała bazując na danych medycznych ponad 3 milionów pacjentów i przy użyciu ponad 100 algorytmów. Dzięki zaangażowaniu ponad 20 lekarzy specjalistów i ponad 10 osób technicznych i organizacyjnych możemy zaoferować Ci specjalistyczną najnowszą technologię z zakresu wsparcia procesu diagnostycznego pacjentów. Interpretacja wyników badań krwi z BloodLab jest nie tylko skuteczna, ale także przebiega w naprawdę ekspresowym tempie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Sprawdź także morfologia krwi – interpretacja wyników!

czytaj