Interpretacja wyników

Poznaj interpretację Twoich wyników badań laboratoryjnych - szybko i bez wychodzenia z domu!

Zobacz

Interpretacja wyników badań

01

Po otrzymaniu wyników badań zastanawiasz się nad interpretacją?

Po otrzymaniu wyników badań, pacjent zastanawia się nad ich interpretacją, znaczeniem zidentyfikowanych odchyleń. W przypadku prawidłowych wyników, rodzą się pytania: Dlaczego wynik jest blisko wartości granicznej? Jaki tryb życia prowadzić? Jak się odżywiać i co ma wpływ na poszczególne parametry?
02

Otrzymanie interpretacji

W celu otrzymania interpretacji, należy załączyć na naszej stronie pliki z wynikami badań laboratoryjnych lub wpisać je ręcznie po wybraniu żądanego pakietu. Obsługiwane są pliki w formacie .pdf jak i również .jpg (czyli zdjęcie otrzymanych wyników w postaci papierowej).

03

Podajesz informacje o sobie

Ponadto dodać należy informacje na temat wieku, płci (w celu personalizacji interpretacji wyników) jak i adres email, na który wysłany zostanie link z interpretacją badań. Żadne wrażliwe dane jak imię, nazwisko, numer PESEL czy adres zamieszkania nie są zapisywane w systemie.
04

Odczytanie wyników

System BloodLab odczytuje wyniki badań z pliku i wyświetla je na ekranie. W przypadku zidentyfikowanych nieprawidłowości (np. słaba jakość zdjęcia) system poprosi o poprawienie danych. W celu zapewnienia właściwej jakości, spójności i kompletności danych dostępna jest funkcja “Sprawdź poprawność”.
05

Interpretacja wyników

Gdy dane są gotowe, kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego panelu interpretacyjnego tzn. w oparciu o dostarczone parametry system podpowiada jakie panele mogą zostać zinterpretowane wraz z ceną za poszczególne panele.
06

Kody zniżkowe i dostępne interpretacje

Po wybraniu panelu lub paneli do analizy, możliwe jest dodanie kodu zniżkowego, jeśli taki został wcześniej dostarczony. System sprawdza także dostępność interpretacji tj. w niektórych, rzadkich przypadkach interpretacja może nie być możliwa na tym etapie, taka informacja pojawi się na ekranie.
07

Wygodne metody płatności

Opłacenie usługi jest możliwe w oparciu o zintegrowany system przelewy24, poprzez przelew, kartę kredytową lub funkcję BLIK.
08

Analiza poprzez zaawansowane algorytmy

Po opłaceniu, wyniki badań laboratoryjnych, wiek oraz płeć podlegają analizie za pomocą algorytmów stworzonych przez lekarzy specjalistów oraz bazę milionów historycznych badań. Wyniki są niejako analizowane przez wielu lekarzy jednocześnie.
09

Otrzymanie interpretacji

Ostatni etap to otrzymanie interpretacji. W przypadku płatności natychmiastowej, zostanie ona wyświetlona na ekranie oraz wysłana na adres email. W przypadku płatności przelewem, interpretacja zostanie wysłana po zaksięgowaniu środków.
10

Wyniki badań w formacie PDF

Wyniki działania systemu są dostępne pod przesłanym linkiem przez okres 3 miesięcy, natomiast w każdej chwili można zapisać wyniki poprzez wygenerowanie pliku w formacie .pdf

Zobacz przykładową interpretację wyniku badania.

czytaj