Wybierz interesujące Cię panele badań i wpisz wyniki badań lub:

Żeby wykonać interpretację, potrzebujemy wyników badań laboratoryjnych i zgody na ich przetwarzanie, ponieważ są to dane dotyczące zdrowia, których nie możemy przetwarzać bez Twojej zgody. Zgoda jest dobrowolna, jednakże jej brak uniemożliwi wykonanie Usługi.

Jeżeli chcesz uzyskać interpretację Twoich wyników badań, zgoda jest udzielana w następujący sposób:

Jeżeli chcesz uzyskać interpretację wyników osoby trzeciej i masz prawo do przekazania jej danych osobowych, zgoda jest udzielana w następujący sposób:

Administratorem danych będzie Saventic Health sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Władysława Łokietka 5, 87-100 Toruń, KRS: 0000758906. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do domagania się zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji o tym, jak dane będą przetwarzane, znajdziesz w Polityce prywatności.

BloodLab nie stanowi diagnozy, porady medycznej czy jakiejkolwiek konsultacji. System został stworzony dla celów informacyjnych dla klientów i pacjentów, tak aby wspierać dalszy proces wyjaśniania nieprawidłowości w wynikach badań laboratoryjnych podczas wizyty lekarskiej. Dostarczona interpretacja wymaga dalszej konsultacji specjalistycznej i tylko uprawniona osoba medyczna może postawić ostateczną diagnozę lub też ją wykluczyć.

* Pola wymagane

czytaj