Badania krwi bez wychodzenia z domu - BloodLab rozpoczął współpracę z Home Lab

Zdalna interpretacja wyników badań to usługa, która usprawniła proces diagnostyki lekarskiej tysiącom Polaków. Korzyści, jakie wymieniali nasi Pacjenci, to m.in.: oszczędność czasu, które musieliby przeznaczyć na dojazdy czy zredukowanie poziomu stresu związanego z niewiedzą na temat określonych parametrów. A czy można też wykonać pobranie krwi i odebrać wyniki badań w domu? Poznaj Home Lab! 

Czym jest aplikacja Home Lab

Home Lab to aplikacja mobilna oraz webowa, dzięki której Pacjent nie musi jechać do laboratorium, aby wykonać badania krwi. Pobranie krwi lub wymazu można zamówić do domu lub miejsca pracy na wybraną przez Ciebie datę i godzinę. 

 

W wyznaczonym terminie wykwalifikowany pracownik medyczny wyposażony w torbę pobraniową i lodówkę samochodową przyjeżdża do pacjenta, pobiera materiał diagnostyczny i w kontrolowanych warunkach zawozi próbki do jednostki, która z nami współpracuje. Wyniki pacjent może wygodnie pobrać zdalnie w formacie pdf bezpośrednio w aplikacji.

 

Ale Home Lab to nie tylko badania laboratoryjne. Od niedawna Pacjent może zamówić domowe usługi pielęgniarskie, takie jak zastrzyk domięśniowy czy usunięcie szwów. Już niebawem w ofercie Home Lab pojawi się też wymiana opatrunku.

Home Lab świadczy swoje usługi w wielu miejscach w całej Polsce (na poniższej grafice sprawdzisz, czy usługa dostępna jest w Twojej miejscowości): 

Twój wynik zostanie zinterpretowany przez BloodLab!

Zanim zamówisz pobranie krwi, zwróć uwagę na to, które badania są oznaczone logiem BloodLab. Jest to sygnał, że ich wynik jest interpretowany w naszej aplikacji. 
Po udanym zabiegu pobrania, pobierz wynik w formacie pdf, otwórz dokument i kliknij w ikonkę przekierowującą do panelu na naszej stronie, gdzie możesz wczytać wynik, złożyć zamówienie i opłacić zlecenie. 

 

Dzięki BloodLab dowiesz się: 

  • Co oznacza nadmiar lub niedobór danego parametru? 
  • Czy wynik „na granicy” jest powodem do niepokoju? 
  • Jak możesz, posiadając już powyższą wiedzę, poprawić swój stan zdrowia? 
  • Jakie informacje uzupełnić należy przygotować przed najbliższą wizytą lekarską? 
  • Przyspieszysz też postawienie diagnozy przez lekarza. 

Uzyskaj zniżkę na badania z pobraniem w domu w Home Lab!

Dla Klientów BloodLab, Home Lab przygotował zniżkę 10%* na wszystkie badania z pobraniem krwi w domu. Wystarczy w polu zamówienia wpisać kod BLOODLAB10

 

* Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Kup interpretację swojego wyniku badania

Otrzymałeś nieprawidłowy wynik badania laboratoryjnego i potrzebujesz jego interpretacji? Teraz dzięki BloodLab możesz szybko uzyskać jego interpretację online.

Kup interpretację
Udostępnij